WEDSTRIJD
09.01.22 | Kwalif. | Sami Ben Abdennibi | Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Switzerland
24.03.01, 23 Jaar
24.03.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
09.05.97, 26 Jaar
14171 $
09.05.97, 26 Jaar
14171 $
Sami Ben Abdennibi vs. Vlad Andrei Dumitru - onderlinge wedstrijden
09.01.22 | Kwalif. | Sami Ben Abdennibi | Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Sami Ben Abdennibi form & Vlad Andrei Dumitru form
Sami Ben Abdennibi - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dinko Dinev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Anthony Genov | 1-6, 0-2, - Sami Ben Abdennibi - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dinko Dinev | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Temel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Alp Horoz | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pengyu Lu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Paolini | 7-5, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 7-64, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 5-7, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Manuel Sastron Sastron | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Simon Knezevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Komnenic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Bora Sengul | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 7-66, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Vlad Andrei Dumitru - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | wedstrijd detail | |
22.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |