WEDSTRIJD
15.03.23 | 1e ronde | Samuele Pieri | Juan Bautista Otegui | 2-6, 6-4, 7-66 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Samuele Pieri | Juan Bautista Otegui | |
1e Service % | 61/112 (54%) | 69/114 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/61 (62%) | 45/69 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/51 (47%) | 20/45 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/114 (43%) | 50/112 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 111/226 (49%) | 115/226 (51%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Samuele Pieri | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Samuele Pieri | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Samuele Pieri | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Samuele Pieri | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Samuele Pieri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samuele Pieri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Samuele Pieri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Samuele Pieri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Samuele Pieri | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Samuele Pieri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Samuele Pieri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Samuele Pieri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Samuele Pieri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Samuele Pieri | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Samuele Pieri | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Samuele Pieri vs. Juan Bautista Otegui - onderlinge wedstrijden
15.03.23 | 1e ronde | Samuele Pieri | Juan Bautista Otegui | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Samuele Pieri form & Juan Bautista Otegui form
Samuele Pieri - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Amit Vales | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Nicholas Campbell | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sergis Kyratzis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 7-64, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Matic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Max Alcala Gurri | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Federico Campana | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Hamzaoui | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-1, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Luca Tomasetto | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |
Juan Bautista Otegui - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |