WEDSTRIJD
29.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Samuil Konov | Mariano Alberto Hasenkopf | 6-2, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
07.12.02, 21 Jaar
07.12.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
15.11.00, 23 Jaar
15.11.00, 23 Jaar
Samuil Konov vs. Mariano Alberto Hasenkopf - onderlinge wedstrijden
29.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Samuil Konov | Mariano Alberto Hasenkopf | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Samuil Konov form & Mariano Alberto Hasenkopf form
Samuil Konov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Mariano Alberto Hasenkopf - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.20 Kwalif. | vs. Sergi Perez Contri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Mansilla Diez | 6-75, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sava Radovic | 6-1, 1-0, Sava Radovic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Max Houkes | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Cerchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Piotr Galus | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Daniel Kossek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Augusto Virgili | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Gustav Hansson | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Flemming Peters | 6-74, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Acquaroli | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.08.19 Kwalif. | vs. Manuel Barros | 6-2, 3-1, Manuel Barros - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Moundir | 1-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail |