Sander Gille/Joran Vliegen vs. Boris Arias/Federico Zeballos 19.09.2021

Sander Gille/Joran Vliegen vs. Boris Arias/Federico Zeballos 19.09.2021 - Davis Cup, Group I, 1R, BOL-BEL 2-3 - confrontatie

WEDSTRIJD

19.09.21Sander Gille/Joran Vliegen Boris Arias/Federico Zeballos 6-3, 6-4 Paraguay Davis Cup Clay

STATISTIEKEN

6-4

Sander Gille
Belgium
15.01.91, 30 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Bolivia
09.11.93, 28 Jaar







Boris Arias
Joran Vliegen
Belgium
07.07.93, 28 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Bolivia
30.05.88, 33 Jaar




Federico Zeballos
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Sander Gille/Joran Vliegen vs. Boris Arias/Federico Zeballos - onderlinge wedstrijden

19.09.21Sander Gille/Joran VliegenBoris Arias/Federico Zeballos6-3, 6-4 wedstrijd detailParaguay Davis Cup Clay

Sander Gille form & Boris Arias form

Sander Gille/Joran Vliegen - laatste wedstrijden

France Paris - I. hard
05.11.21
Kwartfinale
vs. John Peers/Filip Polasek5-7, 0-3, - Sander Gille/Joran Vliegen - scratchnederlaagwedstrijd detail
04.11.21
2e ronde
vs. Nikola Mektic/Mate Pavic6-3, 7-66 overwinningwedstrijd detail
02.11.21
1e ronde
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez7-62, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Belgium Antwerp - I. hard
20.10.21
1e ronde
vs. Federico Delbonis/David Vega Hernandez7-5, 4-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
USA Indian Wells - Hard
11.10.21
2e ronde
vs. Ivan Dodig/Marcelo Melo4-6, 6-4, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
08.10.21
1e ronde
vs. Roberto Bautista Agut/Alejandro Davidovich Fokina4-6, 6-3, 11-9 overwinningwedstrijd detail
Paraguay Davis Cup - Clay
19.09.21
vs. Boris Arias/Federico Zeballos6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
USA New York - Hard
04.09.21
2e ronde
vs. Jonny O'Mara/Aisam Qureshi6-3, 3-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
03.09.21
1e ronde
vs. Ilya Ivashka/Jaume Antoni Munar Clar6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
USA Winston-Salem - Hard
23.08.21
1e ronde
vs. Oliver Marach/Philipp Oswald6-74, 7-5, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
USA Cincinnati - Hard
18.08.21
1e ronde
vs. Wesley Koolhof/Jan-Lennard Struff4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Canada Toronto - Hard
14.08.21
Halve finale
vs. Rajeev Ram/Joe Salisbury3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
13.08.21
Kwartfinale
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah6-75, 6-2, 10-8 overwinningwedstrijd detail
12.08.21
2e ronde
vs. Wesley Koolhof/Austin Krajicek7-65, 2-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
11.08.21
1e ronde
vs. Tim Puetz/Michael Venus7-5, 7-63 overwinningwedstrijd detail
USA Washington - Hard
02.08.21
1e ronde
vs. Cameron Norrie/Luke Saville4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Japan Tokyo - Hard
24.07.21
1e ronde
vs. Wesley Koolhof/Jean-Julien Rojer3-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom London - Grass
01.07.21
1e ronde
vs. Oliver Marach/Aisam Qureshi4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Halle - Grass
18.06.21
Halve finale
vs. Kevin Krawietz/Horia Tecau6-76, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
17.06.21
Kwartfinale
vs. Rohan Bopanna/Divij Sharan6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
16.06.21
2e ronde
vs. Luke Saville/Jordan Thompson7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France Paris - Clay
06.06.21
3e ronde
vs. Pablo Andujar/Pedro Martinez Portero4-6, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
04.06.21
2e ronde
vs. Austin Krajicek/Tennys Sandgren6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
02.06.21
1e ronde
vs. Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy Parma - Clay
27.05.21
Kwartfinale
vs. Roman Jebavy/Aleksandr Nedovesov- nederlaagwedstrijd detail
26.05.21
1e ronde
vs. Francesco Passaro/Stefano Travaglia7-65, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy Rome - Clay
12.05.21
1e ronde
vs. Rajeev Ram/Joe Salisbury3-6, 6-2, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
Spain Madrid - Clay
08.05.21
Halve finale
vs. Nikola Mektic/Mate Pavic4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
07.05.21
Kwartfinale
vs. Ivan Dodig/Filip Polasek6-3, 3-6, 10-5 overwinningwedstrijd detail
06.05.21
2e ronde
vs. Alexander Bublik/Cristian Garin Alexander Bublik/Cristian Garin/Federico Zeballos - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail

Boris Arias/Federico Zeballos - laatste wedstrijden

Peru M25 Lima - Clay
14.10.21
Kwartfinale
vs. Daniel Dutra Da Silva/Wilson Leite1-6, 6-4, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
13.10.21
1e ronde
vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco/Alvaro Guillen Meza6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Peru M25 Lima - Clay
09.10.21
Halve finale
vs. Cayetano March/Pol Martin Tiffon2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
08.10.21
Kwartfinale
vs. Alberto Alvarado Berrospi/Giulio Colacioppo6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
06.10.21
1e ronde
vs. Franco Roncadelli/Paul Valsecchi6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Ecuador Ambato Challenger - Clay
23.09.21
1e ronde
vs. Emilio Gomez/Roberto Quiroz4-6, 7-64, 10-7 overwinningwedstrijd detail
23.09.21
Kwartfinale
vs. Alejandro Gomez/Thiago Agustin Tirante3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Paraguay Davis Cup - Clay
19.09.21
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Ecuador Salinas 2 - Hard
27.04.21
1e ronde
vs. Nicolas Barrientos/Sergio Galdos3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Ecuador Salinas Challenger - Hard
22.04.21
Kwartfinale
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli4-6, 7-5, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
20.04.21
1e ronde
vs. Juan Diego Rojas/Omar Suarez6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Chile Santiago Challenger - Clay
18.03.21
Kwartfinale
vs. Luis David Martinez/Goncalo Oliveira4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
17.03.21
1e ronde
vs. Hanamichi Carvajal/Benjamin Torres6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Naples - Clay
24.02.21
1e ronde
vs. Sekou Bangoura/Michael Redlicki1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Chile Concepcion Challenger - Clay
19.02.21
Halve finale
vs. Sergio Galdos/Diego Hidalgo6-3, 5-7, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
17.02.21
1e ronde
vs. Alejandro Bancalari/Jordan Iturra6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.02.21
Kwartfinale
vs. Joao Menezes/Thiago Seyboth Wild Joao Menezes/Thiago Seyboth Wild - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
USA M25 Naples - Clay
18.11.19
Kwartfinale
vs. Benjamin Dhoe/Maxime Mora6-712, 6-77 nederlaagwedstrijd detail
18.11.19
1e ronde
vs. Genaro Alberto Olivieri/Gonzalo Villanueva6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
USA Champaign Challenger - I. hard
13.11.19
1e ronde
vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Uruguay Montevideo Challenger - Clay
09.11.19
Halve finale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
08.11.19
Kwartfinale
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
06.11.19
1e ronde
vs. Francisco Llanes/Franco Roncadelli6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Ecuador Guayaquil Challenger - Clay
31.10.19
Kwartfinale
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
29.10.19
1e ronde
vs. Daniel Elahi Galan/Facundo Mena1-6, 6-3, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
26.08.19
Finale
vs. George Goldhoff/Tanner K Smith0-6, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
26.08.19
Kwartfinale
vs. Kamen Damov/Jesse Flores Kamen Damov/Jesse Flores - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
26.08.19
Halve finale
vs. Juan Alejandro Hernandez/Nicolas Mejia Juan Alejandro Hernandez/Nicolas Mejia - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
26.08.19
1e ronde
vs. Francisco Erramuspe/Yeudy Villar6-2, 7-61 overwinningwedstrijd detail
Paraguay M15 Lambare - Clay
19.08.19
Kwartfinale
vs. Enrique Bogo/Fernando Yamacita6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
<