WEDSTRIJD
12.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Sanetulla Kutybaev | Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | M15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Sanetulla Kutybaev | Zhanger Almashev | |
1e Service % | 6/10 (60%) | 13/14 (93%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 5/6 (83%) | 9/13 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/4 (75%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 4/14 (29%) | 2/10 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 12/24 (50%) | 12/24 (50%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
Uzbekistan
04.12.97, 26 Jaar
04.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
17.02.03, 21 Jaar
17.02.03, 21 Jaar
Sanetulla Kutybaev vs. Zhanger Almashev - onderlinge wedstrijden
12.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Sanetulla Kutybaev | Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Shymkent | Clay |
Sanetulla Kutybaev form & Zhanger Almashev form
Sanetulla Kutybaev - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
10.04.19 Kwalif. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Zhanger Almashev - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Venedikt Tsirikidze | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-68, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Baiant | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Bernard | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kolganov | 6-73, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Dambrosi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |