WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Santiago Besada | Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | M15 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
06.04.98, 25 Jaar
10912 $
06.04.98, 25 Jaar
10912 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Santiago Besada vs. Franco Roncadelli - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Santiago Besada | Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
14.11.18 | 2e ronde | Santiago Besada | Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Argentina F9 | Clay |
Santiago Besada form & Franco Roncadelli form
Santiago Besada - laatste wedstrijden
M25 Hurlingham - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Agustin Riquelme | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Erramuspe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Toulouse - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Franco Roncadelli - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
15.03.24 1e ronde | vs. Tobias Franco | 7-5, 0-3, - Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Felipe Pagnacco | 7-62, 5-7, 0-2, - Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alex Barrena | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 0-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.11.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 6-4, 3-2, Jose Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |