WEDSTRIJD
02.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Santiago De La Fuente | Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
15.07.97, 26 Jaar
15.07.97, 26 Jaar
Santiago De La Fuente vs. Mikhail Yehayan - onderlinge wedstrijden
02.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Santiago De La Fuente | Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Santiago De La Fuente form & Mikhail Yehayan form
Santiago De La Fuente - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Franco Ribero | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Gustavo Ribeiro De Almeida | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lujan - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Salta - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
15.10.22 Halve finale | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.22 Kwartfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Santiago Bramajo | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Tobia Grandinetti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Villa Maria - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-73, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Leo Borg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mikhail Yehayan - laatste wedstrijden
M15 Ulcinj - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago De La Fuente | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 1-6, 0-3, - Mikhail Yehayan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Baskov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Rudy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.16 Kwalif. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F4 - I. hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - I. hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
17.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
10.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Tsatkin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Robertas Vrzesinski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - I. hard | ||||
13.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Dmitriev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.14 Kwalif. | vs. Daniil Zarichanskyy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
18.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Sukhotski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Olexiy Kolisnyk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
11.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
19.08.13 Kwalif. | vs. Mikita Heraskin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Kiril Garkusha | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |