WEDSTRIJD
22.05.19 | 2e ronde | Mukund Sasikumar | Gonzalo Escobar | 6-1, 6-4 | Jerusalem Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Mukund Sasikumar | Gonzalo Escobar | |
1e Service % | 32/54 (59%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/32 (91%) | 17/27 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/47 (43%) | 13/54 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 10 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mukund Sasikumar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mukund Sasikumar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mukund Sasikumar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mukund Sasikumar | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mukund Sasikumar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mukund Sasikumar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mukund Sasikumar | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mukund Sasikumar vs. Gonzalo Escobar - onderlinge wedstrijden
22.05.19 | 2e ronde | Mukund Sasikumar | Gonzalo Escobar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Jerusalem Challenger | Hard |
Mukund Sasikumar form & Gonzalo Escobar form
Mukund Sasikumar - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Adam Walton | - | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - scratch | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Gonzalo Escobar - laatste wedstrijden
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Marcora | 6-1, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
19.11.20 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.20 1e ronde | vs. Diego Hidalgo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
22.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 1-5, - Gonzalo Escobar - scratch | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Houston Challenger - Hard | ||||
15.11.19 3e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 2e ronde | vs. Darian King | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde | vs. Evan Zhu | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
17.10.19 3e ronde | vs. Taro Daniel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 2e ronde | vs. Donald Young | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 6-71, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Tommy Paul | 4-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.19 3e ronde | vs. Mikael Torpegaard | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
24.09.19 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde | vs. Roy Smith | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Donald Young | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.19 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
L'Aquila Challenger - Clay | ||||
20.08.19 2e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
20.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-4, 6-71, 6-77 | wedstrijd detail |