WEDSTRIJD
18.06.21 | Kwartfinale | Savva Polukhin | Francisco Comesana | 2-6, 6-2, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Savva Polukhin | Francisco Comesana | |
1e Service % | 39/81 (48%) | 66/95 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 37/66 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/42 (43%) | 14/29 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/95 (46%) | 35/81 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/176 (51%) | 86/176 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Savva Polukhin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Savva Polukhin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Savva Polukhin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Savva Polukhin | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Savva Polukhin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Savva Polukhin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Savva Polukhin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Savva Polukhin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Savva Polukhin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Savva Polukhin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Savva Polukhin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Savva Polukhin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Savva Polukhin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Savva Polukhin vs. Francisco Comesana - onderlinge wedstrijden
18.06.21 | Kwartfinale | Savva Polukhin | Francisco Comesana | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Savva Polukhin form & Francisco Comesana form
Savva Polukhin - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Konstantin Zhzhenov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Berard | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Timofei Derepasko | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.22 Halve finale | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.22 2e ronde | vs. Oscar Moraing | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.22 Kwartfinale | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.22 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.22 Finale | vs. Ilya Snitari | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.12.22 Halve finale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.22 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Joseph White | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.10.22 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Francisco Comesana - laatste wedstrijden
Santa Cruz - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |