WEDSTRIJD
12.04.21 | Kwalif. | Savva Polukhin | Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 6-0, 11-9 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Savva Polukhin vs. Igor Ribeiro Marcondes - onderlinge wedstrijden
12.04.21 | Kwalif. | Savva Polukhin | Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 6-0, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Savva Polukhin form & Igor Ribeiro Marcondes form
Savva Polukhin - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Konstantin Zhzhenov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Berard | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Timofei Derepasko | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.22 Halve finale | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.22 Kwartfinale | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.12.22 2e ronde | vs. Oscar Moraing | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.22 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.22 Finale | vs. Ilya Snitari | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.12.22 Halve finale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.22 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Joseph White | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.10.22 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Igor Ribeiro Marcondes - laatste wedstrijden
Blumenau Challenger - Clay | ||||
16.01.22 Finale | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.22 Halve finale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.22 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rio De - Hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.21 1e ronde | vs. Jose Pereira | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
12.12.21 Finale | vs. Hugo Dellien | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.21 Halve finale | vs. Juan Ignacio Londero | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.12.21 Kwartfinale | vs. Pablo Cuevas | 2-6, 4-1, Pablo Cuevas - scratch | wedstrijd detail | |
08.12.21 2e ronde | vs. Orlando Luz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.21 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.21 Kwalif. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-0, Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Aparecida - Clay | ||||
13.11.21 Halve finale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.21 Kwartfinale | vs. Matias Zukas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Brasilia - Clay | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.21 1e ronde | vs. Joao Pedro Guedes Dos Santos | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Kyle Seelig | 6-1, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Dan Added | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |