WEDSTRIJD
12.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Sean Cuenin | Alexander Weis | 2-6, 6-4, 10-3 | M25 Reus | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sean Cuenin vs. Alexander Weis - onderlinge wedstrijden
12.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Sean Cuenin | Alexander Weis | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | M25 Reus | Clay |
Sean Cuenin form & Alexander Weis form
Sean Cuenin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 3-6, 0-1, - Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Rayen Hermassi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Pierre Delage | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 7-5, 2-6, 0-2, - Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Yanaki Milev | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
29.01.23 Finale | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Alexander Weis - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail |