WEDSTRIJD
02.06.21 | 1e ronde | Sean Cuenin | Simon Freund | 6-2, 4-6, 6-4 | M15 Helsinki | Clay |
STATISTIEKEN
Sean Cuenin | Simon Freund | |
1e Service % | 52/99 (53%) | 69/101 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 40/69 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 25/47 (53%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/101 (49%) | 42/99 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/200 (53%) | 94/200 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sean Cuenin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sean Cuenin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sean Cuenin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sean Cuenin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sean Cuenin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sean Cuenin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sean Cuenin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sean Cuenin | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sean Cuenin | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sean Cuenin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sean Cuenin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sean Cuenin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sean Cuenin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sean Cuenin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sean Cuenin vs. Simon Freund - onderlinge wedstrijden
02.06.21 | 1e ronde | Sean Cuenin | Simon Freund | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Helsinki | Clay |
Sean Cuenin form & Simon Freund form
Sean Cuenin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 3-6, 0-1, - Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Rayen Hermassi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Pierre Delage | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 7-5, 2-6, 0-2, - Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Yanaki Milev | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
29.01.23 Finale | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Simon Freund - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Ithaca - I. hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |