WEDSTRIJD
24.11.20 | Kwalif. | Sebastian Gima | Federico Arnaboldi | 6-3, 7-61 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Gima vs. Federico Arnaboldi - onderlinge wedstrijden
24.11.20 | Kwalif. | Sebastian Gima | Federico Arnaboldi | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Sebastian Gima form & Federico Arnaboldi form
Sebastian Gima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Federico Arnaboldi - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |