WEDSTRIJD
24.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Sebastian Gima | Luca Castelnuovo | 2-6, 6-3, 10-5 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Gima vs. Luca Castelnuovo - onderlinge wedstrijden
24.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Sebastian Gima | Luca Castelnuovo | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Sebastian Gima form & Luca Castelnuovo form
Sebastian Gima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Luca Castelnuovo - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 2-6, 2-4, - Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karan Singh | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Arthur Weber | 6-75, - Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dominik Palan | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Shu Matsuoka | 6-72, 2-2, - Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Woobin Shin | 4-6, 7-66, Woobin Shin - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Daniel Leong Prickett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Taiyo Yamanaka | 6-712, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Evan Zhu | 6-74, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |