WEDSTRIJD
20.04.21 | Kwalif. | Sebastian Gima | Mate Voros | 6-3, 3-6, 10-8 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hungary
06.03.00, 24 Jaar
06.03.00, 24 Jaar
Sebastian Gima vs. Mate Voros - onderlinge wedstrijden
20.04.21 | Kwalif. | Sebastian Gima | Mate Voros | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Sebastian Gima form & Mate Voros form
Sebastian Gima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Mate Voros - laatste wedstrijden
M15 Prijedor - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 Kwalif. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | - Mate Voros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail |