WEDSTRIJD
14.06.21 | 1e ronde | Sebastian Korda | Roberto Bautista Agut | 6-3, 7-60 | Halle | Grass |
STATISTIEKEN
Sebastian Korda | Roberto Bautista Agut | |
1e Service % | 57/84 (68%) | 43/64 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/57 (72%) | 30/43 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/64 (41%) | 30/84 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/148 (54%) | 68/148 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 13 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sebastian Korda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sebastian Korda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sebastian Korda | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Korda | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sebastian Korda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Korda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sebastian Korda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sebastian Korda | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sebastian Korda | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sebastian Korda | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sebastian Korda | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Korda vs. Roberto Bautista Agut - onderlinge wedstrijden
23.03.24 | 2e ronde | Sebastian Korda | Roberto Bautista Agut | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Miami | Hard |
05.01.23 | 2e ronde | Sebastian Korda | Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Adelaide | Hard |
13.10.22 | 2e ronde | Sebastian Korda | Roberto Bautista Agut | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Gijon | I. hard |
14.06.21 | 1e ronde | Sebastian Korda | Roberto Bautista Agut | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | Halle | Grass |
Sebastian Korda form & Roberto Bautista Agut form
Sebastian Korda - laatste wedstrijden
Monte-Carlo - Clay | ||||
10.04.24 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.24 3e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
11.03.24 3e ronde | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Andrey Rublev | 4-6, 3-4, - Sebastian Korda - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Andrey Rublev | 2-6, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4, 2-6, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 6-710, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.10.23 4e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.10.23 3e ronde | vs. Daniil Medvedev | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.23 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
03.10.23 Finale | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 6-78, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.10.23 Kwartfinale | vs. Tallon Griekspoor | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Roberto Bautista Agut - laatste wedstrijden
Barcelona - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
10.04.24 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.04.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Sonego | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Thiem | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Tomas Machac | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Marton Fucsovics | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ben Shelton | 2-6, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Fabio Fognini | 6-3, 6-78, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 7-69, 6-72, 7-65 | wedstrijd detail |