WEDSTRIJD
01.09.21 | 1e ronde | Sebastian Prechtel | Mate Valkusz | 6-0, 1-0, - scratch | M15 Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Sebastian Prechtel | Mate Valkusz | |
1e Service % | 12/17 (71%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/12 (83%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/5 (60%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/45 (60%) | 4/17 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 40/62 (65%) | 22/62 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 1-0 | |
0-0 | ||
1-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Prechtel vs. Mate Valkusz - onderlinge wedstrijden
01.09.21 | 1e ronde | Sebastian Prechtel | Mate Valkusz | 6-0, 1-0, Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | M15 Bad | Clay |
Sebastian Prechtel form & Mate Valkusz form
Sebastian Prechtel - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Milan Drinic | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. John Sperle | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
22.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Josip Simundza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Estoril - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail |