WEDSTRIJD
24.08.18 | Kwartfinale | Sem Verbeek | Jonathan Binding | 7-64, 6-4 | Portugal F16 | Hard |
STATISTIEKEN
Sem Verbeek | Jonathan Binding | |
1e Service % | 47/72 (65%) | 38/68 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/47 (60%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/25 (40%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/68 (54%) | 34/72 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dubbele fouten | 8 | 7 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jonathan Binding | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sem Verbeek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Jonathan Binding | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-2 | Jonathan Binding | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-2 | Jonathan Binding | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sem Verbeek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jonathan Binding | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-3 | Jonathan Binding | |
0-0, 40-30[BP] | ||
5-3 | Jonathan Binding | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sem Verbeek | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Jonathan Binding | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sem Verbeek | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Jonathan Binding | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Sem Verbeek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jonathan Binding | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sem Verbeek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jonathan Binding | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sem Verbeek | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Jonathan Binding | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sem Verbeek | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jonathan Binding | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sem Verbeek | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Jonathan Binding | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
13.03.93, 31 Jaar
16173 $
13.03.93, 31 Jaar
16173 $
Sem Verbeek vs. Jonathan Binding - onderlinge wedstrijden
24.08.18 | Kwartfinale | Sem Verbeek | Jonathan Binding | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Portugal F16 | Hard |
Sem Verbeek form & Jonathan Binding form
Sem Verbeek - laatste wedstrijden
St. Brieuc - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
27.08.20 2e ronde | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.20 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.19 2e ronde | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Aptos Challenger - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
01.08.19 3e ronde | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jonathan Binding - laatste wedstrijden
M25 Roehampton - Grass | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Finn Murgett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pune - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Indore - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anvit Bendre | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.21 Kwalif. | vs. Suraj R Prabodh | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Lucknow - Hard | ||||
01.03.21 Kwalif. | vs. Dalwinder Singh | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gunjan Jadhav | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
03.11.20 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 4-6, 7-61, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Deney Wassermann | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 7-64, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Uisung Park | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jackson Varney | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evangelos Bogris | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Shrewsbury - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Felix Gill | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Scott Duncan | 1-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bolton - I. hard | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. James Story | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |