WEDSTRIJD
03.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Sergo Sikharulidze | Sai Karteek Reddy Ganta | 6-1, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Georgia
19.11.90, 33 Jaar
19.11.90, 33 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
01.06.00, 23 Jaar
11650 $
01.06.00, 23 Jaar
11650 $
Sergo Sikharulidze vs. Sai Karteek Reddy Ganta - onderlinge wedstrijden
03.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Sergo Sikharulidze | Sai Karteek Reddy Ganta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Sergo Sikharulidze form & Sai Karteek Reddy Ganta form
Sergo Sikharulidze - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Finn Bass | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-3, 1-0, Tom Varzandeh - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryan Lakshmanan | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Fabio Nestola | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 7-67, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Barbarino | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamas Belafalvi-Balint | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Lorusso | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Tsihon Fedorov | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 6-4, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Gerbaud | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Zhenxiong Dong | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Magd Eldin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Nagai | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Amirali Ghavam | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Artur Martsinkevich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Mohazebnia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mu Fu Tsai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.01.24 Kwalif. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ali Shahrokhi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Zarrabian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Matteo Meneghetti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karim El Feky | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail |
Sai Karteek Reddy Ganta - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Madhwin Kamath | 6-4, 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Yash Chaurasia | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Parth Aggarwal | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Damien Wenger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Wade Hermanus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gift Ngarambe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Rishi Reddy | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Dharmil Shah | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Terblanche | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiao-Feng Zhou | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shivank Bhatnagar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Petrov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chennai - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Ajay Malik | 7-5, 0-3, - Sai Karteek Reddy Ganta - scratch | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying-Ze Chen | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mysuru - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lucknow - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Poorya Paryab | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasin Hajiloie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |