WEDSTRIJD
13.01.22 | Kwalif. | Shinnosuke Hiramatsu | Gokberk Saritas | 6-0, 6-0 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Japan
11.10.96, 27 Jaar
11.10.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
18.07.03, 20 Jaar
18.07.03, 20 Jaar
Shinnosuke Hiramatsu vs. Gokberk Saritas - onderlinge wedstrijden
13.01.22 | Kwalif. | Shinnosuke Hiramatsu | Gokberk Saritas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Shinnosuke Hiramatsu form & Gokberk Saritas form
Shinnosuke Hiramatsu - laatste wedstrijden
M25 Sapporo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Issei Okamura | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kouhei Maeda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mak Mikovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Pietro Marino | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antreas Stavrou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 3-6, 7-65, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Andrea Pecorella | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Corey Gaal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Charlie Snow | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jayden Court | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Radomir Tomic | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.23 Kwalif. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihail Kuseski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Gokberk Saritas - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 6-74, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Henry Searle | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Beltran Rubio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 2e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 Kwalif. | vs. Ezequiel Monferrer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 7-64, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuito Sasaki | 7-64, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mete Koseoglu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bence Toth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calin Manda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |