WEDSTRIJD
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Shohei Chikami | Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Japan
22.10.98, 25 Jaar
22.10.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.05.96, 27 Jaar
24.05.96, 27 Jaar
Shohei Chikami vs. Roman Nashatyrkin - onderlinge wedstrijden
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Shohei Chikami | Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Shohei Chikami form & Roman Nashatyrkin form
Shohei Chikami - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kohtaro Kuriyama | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kentaro Otsuka | 6-4, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shimon Kono | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ymerali Ibraimi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Scott Jones | Scott Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Charlton | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ty Host | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai-An Wu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-2, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Youssef Labbene | 7-5, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Aleksi Lofman | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Takada | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Kaito Uesugi | 7-5, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Roman Nashatyrkin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |