WEDSTRIJD
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Shohei Chikami | Timo Stodder | 2-6, 6-3, 10-6 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Japan
22.10.98, 25 Jaar
22.10.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Shohei Chikami vs. Timo Stodder - onderlinge wedstrijden
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Shohei Chikami | Timo Stodder | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Shohei Chikami form & Timo Stodder form
Shohei Chikami - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kohtaro Kuriyama | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kentaro Otsuka | 6-4, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shimon Kono | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ymerali Ibraimi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Scott Jones | Scott Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Charlton | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ty Host | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai-An Wu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-2, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Youssef Labbene | 7-5, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Aleksi Lofman | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Takada | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Kaito Uesugi | 7-5, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Timo Stodder - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail |