WEDSTRIJD
24.07.21 | Halve finale | Simon Carr | Gilbert Klier Junior | 6-2, 7-63 | M25 Idanha | Hard |
STATISTIEKEN
Simon Carr | Gilbert Klier Junior | |
1e Service % | 54/73 (74%) | 46/71 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/54 (72%) | 33/46 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/71 (41%) | 23/73 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/144 (55%) | 65/144 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Simon Carr | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Carr | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Carr | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simon Carr | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Simon Carr | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Carr | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Carr | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Carr | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simon Carr | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Carr | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simon Carr vs. Gilbert Klier Junior - onderlinge wedstrijden
24.07.21 | Halve finale | Simon Carr | Gilbert Klier Junior | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | M25 Idanha | Hard |
Simon Carr form & Gilbert Klier Junior form
Simon Carr - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Francois Musitelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.23 Rubber 1 | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Donald Young | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
17.09.22 | vs. Darian King | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Rubber 1 | vs. Matthew Foster-Estwick | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 2-3, - Simon Carr - scratch | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Rio Noguchi | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Max Cunat | 6-74, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
23.06.22 Kwartfinale | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.22 2e ronde | vs. James Frawley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Mario Mansilla Diez | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Alexander Hoogmartens | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
21.05.22 Halve finale | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Gilbert Klier Junior - laatste wedstrijden
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - scratch | wedstrijd detail |