WEDSTRIJD
11.04.19 | 2e ronde | Simon Yitbarek | Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-1 | M25+H Abuja | Hard |
STATISTIEKEN
Simon Yitbarek | Gilbert Klier Junior | |
1e Service % | 33/57 (58%) | 33/48 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/33 (67%) | 21/33 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/48 (44%) | 20/57 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/105 (55%) | 47/105 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Simon Yitbarek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simon Yitbarek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simon Yitbarek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Simon Yitbarek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simon Yitbarek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Yitbarek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simon Yitbarek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Yitbarek | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simon Yitbarek vs. Gilbert Klier Junior - onderlinge wedstrijden
11.04.19 | 2e ronde | Simon Yitbarek | Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
Simon Yitbarek form & Gilbert Klier Junior form
Simon Yitbarek - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Gage Brymer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 7-5, 6-76, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mikail Alimli | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.04.21 Kwartfinale | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 1-6, - Simon Yitbarek - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.21 2e ronde | vs. Michal Dembek | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.04.21 1e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Justin Roberts | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Athanassios Manekas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Hanwen Li | 5-7, 1-4, - Simon Yitbarek - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Petr Hajek | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Pecci | 6-74, 7-69, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.01.21 1e ronde | vs. Martin Breysach | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Garcian | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.01.21 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 6-72, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Gilbert Klier Junior - laatste wedstrijden
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - scratch | wedstrijd detail |