WEDSTRIJD
25.04.19 | 2e ronde | Simon Yitbarek | Jack Draper | 5-4, - scratch | M25+H Abuja | Hard |
STATISTIEKEN
Simon Yitbarek | Jack Draper | |
1e Service % | 10/18 (56%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 8/10 (80%) | 13/20 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 2/9 (22%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/38 (50%) | 5/18 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 32/56 (57%) | 24/56 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jack Draper | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Simon Yitbarek | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Simon Yitbarek | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Yitbarek | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Simon Yitbarek | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Yitbarek | 5-4 | |
0-0 | ||
5-4 |
2 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simon Yitbarek vs. Jack Draper - onderlinge wedstrijden
25.04.19 | 2e ronde | Simon Yitbarek | Jack Draper | 5-4, Jack Draper - scratch | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
17.04.19 | 1e ronde | Jack Draper | Simon Yitbarek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
Simon Yitbarek form & Jack Draper form
Simon Yitbarek - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Gage Brymer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 7-5, 6-76, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mikail Alimli | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.04.21 Kwartfinale | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 1-6, - Simon Yitbarek - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.21 2e ronde | vs. Michal Dembek | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.04.21 1e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Justin Roberts | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Athanassios Manekas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Hanwen Li | 5-7, 1-4, - Simon Yitbarek - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Petr Hajek | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Pecci | 6-74, 7-69, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.01.21 1e ronde | vs. Martin Breysach | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Garcian | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.01.21 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 6-72, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Jack Draper - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 6-75, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Alex De Minaur | 3-6, 6-2, 0-4, - Jack Draper - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Tommy Paul | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Tommy Paul | 2-6, 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Marcos Giron | 6-4, 3-6, 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Alexander Bublik | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Tommy Paul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-69, 7-67 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
11.11.23 Finale | vs. Adrian Mannarino | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. David Goffin | 1-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-74, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jurij Rodionov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |