Simone Agostini vs. Pavel Gula 11.09.2023

Simone Agostini vs. Pavel Gula 11.09.2023 - M15 Satu Mare - confrontatie

WEDSTRIJD

11.09.232e ronde van de kwal.Simone Agostini Pavel Gula 3-6, 6-1, 10-2 Romania M15 Satu Clay

STATISTIEKEN

10-2

Simone Agostini
Italy
29.03.97, 26 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
07.04.04, 19 Jaar







Pavel Gula
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Simone Agostini vs. Pavel Gula - onderlinge wedstrijden

11.09.232e ronde van de kwal.Simone AgostiniPavel Gula3-6, 6-1, 10-2 wedstrijd detailRomania M15 Satu Clay

Simone Agostini form & Pavel Gula form

Simone Agostini - laatste wedstrijden

Iran M15 Kish - Clay
28.02.24
1e ronde
vs. Matyas Fuele1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.02.24
Kwalif.
vs. Lenny Petit6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
26.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Nick Ihlenfeld6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Younes Malekpoor6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M25 Hammamet - Clay
21.02.24
1e ronde
vs. Miles Jones6-4, 6-73, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.02.24
Kwalif.
vs. Fernando Cavallo3-6, 6-4, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Caspar Schuetze6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Kilian Kok6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M25 Hammamet - Clay
14.02.24
1e ronde
vs. Pietro Marino6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M25 Hammamet - Clay
05.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Oscar Moraing4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Andy Allen6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Iran M15 Kish - Clay
11.01.24
2e ronde
vs. Oleg Prihodko1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.01.24
1e ronde
vs. Ilya Mukhin6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Iran M15 Kish - Clay
04.01.24
2e ronde
vs. Oleg Prihodko6-72, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
02.01.24
1e ronde
vs. Joel Angel Lucero6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy M15 San - Clay
28.11.23
1e ronde
vs. Stefano Reitano3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
27.11.23
Kwalif.
vs. Cyril Respaut6-3, 4-0, Cyril Respaut - scratchoverwinningwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Edoardo De Filippo6-0, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Bulgaria M25 Pazardzhik - Clay
28.09.23
2e ronde
vs. Max Houkes2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.09.23
1e ronde
vs. Teo Masera6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
25.09.23
Kwalif.
vs. Michalis Sakellaridis6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Alvaro Bueno Gil2-6, 6-4, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Satu - Clay
13.09.23
1e ronde
vs. Kai Lemstra3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.09.23
Kwalif.
vs. Vasil Yehorov6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Pavel Gula3-6, 6-1, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Constanta - Clay
06.09.23
1e ronde
vs. Vlad Cristian Breazu6-4, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.09.23
Kwalif.
vs. Stefan Adrian Andreescu2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
04.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Andrea Rita7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
03.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Razvan Baiant3-6, 6-3, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Serbia M15 Kursumlijska - Clay
29.08.23
Kwalif.
vs. Alessandro Bellifemine4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail

Pavel Gula - laatste wedstrijden

Turkey M25 Antalya - Clay
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sergei Pogosian3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anton Kartsev4-6, 6-3, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Mete Koseoglu6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M25 Pardubice - Clay
17.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Tom Schonenberg0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania M15 Satu - Clay
11.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Simone Agostini6-3, 1-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
10.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Cezar Mihai Lupean6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Slovenia M25 Maribor - Clay
03.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Maks Meh2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25 Jablonec - Clay
28.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Filip Vacula6-2, 2-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Petr Mastalka5-7, 6-4, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Targu - Clay
14.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ioan Alexandru Chirita0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
13.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Cristian Magureanu6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Croatia M25 Osijek - Clay
07.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Romeo Hadzimehmedovic4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Poland M15 Wroclaw - Clay
26.06.23
2e ronde van de kwal.
vs. Mariano Tammaro0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Mateusz Terczynski6-4, 7-65 overwinningwedstrijd detail
Slovakia M25 Poprad - Clay
18.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Radovan Michalik1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Macedonia M25 Skopje - Clay
06.06.23
2e ronde van de kwal.
vs. Richard Antoni4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. M15 Brcko - Clay
21.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lazar Dimitrijevic2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
23.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Tommaso Carnevale-Miino2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
16.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ruben Hartig1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
27.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. John Sperle0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Kaan Donmez6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
19.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Adam Jurajda2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
12.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Valentin Vanta2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M25 Monastir - Hard
23.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Carlo Venturini0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
16.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Lenn Luemkemann1-6, 6-1, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
09.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Jurriaan Bol3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25 Pardubice - Clay
19.09.22
2e ronde van de kwal.
vs. Jonas Schaer2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
18.09.22
1e ronde van de kwal.
vs. Radim Paral3-6, 6-2, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Slovenia M25 Maribor - Clay
05.09.22
2e ronde van de kwal.
vs. Sandro Szic2-6, 6-4, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
<