WEDSTRIJD
03.11.21 | 1e ronde | Simone Roncalli | Kuan-Yi Lee | 6-3, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Simone Roncalli | Kuan-Yi Lee | |
1e Service % | 28/43 (65%) | 24/37 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 8/24 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/15 (73%) | 7/13 (54%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/37 (59%) | 9/43 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/80 (70%) | 24/80 (30%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kuan-Yi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simone Roncalli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kuan-Yi Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Kuan-Yi Lee | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Kuan-Yi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Kuan-Yi Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Simone Roncalli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Kuan-Yi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Kuan-Yi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Kuan-Yi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simone Roncalli vs. Kuan-Yi Lee - onderlinge wedstrijden
01.12.21 | 1e ronde | Kuan-Yi Lee | Simone Roncalli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
03.11.21 | 1e ronde | Simone Roncalli | Kuan-Yi Lee | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Simone Roncalli form & Kuan-Yi Lee form
Simone Roncalli - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 Halve finale | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 Finale | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.05.23 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Kuan-Yi Lee - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Henry Searle | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Yamato Sueoka | 5-5, - Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Nan Hsun Lin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 7-5, 4-6, 0-1, - Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Linang Xiao | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Zhe Li | 3-6, - Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Yi Zhou | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Antoine Berger | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Yitao Cao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Qian Sun | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fountain - Hard | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Gage Brymer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Congsup Congcar | 7-5, 5-7, 1-1, - Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tay - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 2-6, 0-1, - Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Aaron Addison | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tay - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.22 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | - Kuan-Yi Lee - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Adam Pavlasek | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail |