WEDSTRIJD
15.09.21 | 1e ronde | Simone Roncalli | Louis Tessa | 3-6, 7-68, 6-0 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Simone Roncalli | Louis Tessa | |
1e Service % | 67/104 (64%) | 76/96 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/67 (64%) | 36/76 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/37 (43%) | 14/20 (70%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/96 (48%) | 45/104 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/200 (53%) | 95/200 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Simone Roncalli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Simone Roncalli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Simone Roncalli | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simone Roncalli | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Simone Roncalli | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Simone Roncalli | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Simone Roncalli | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Simone Roncalli | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Louis Tessa | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
3 | ||
0-0 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simone Roncalli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simone Roncalli vs. Louis Tessa - onderlinge wedstrijden
15.09.21 | 1e ronde | Simone Roncalli | Louis Tessa | 3-6, 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
27.06.18 | 1e ronde | Simone Roncalli | Louis Tessa | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Tunisia F25 | Clay |
Simone Roncalli form & Louis Tessa form
Simone Roncalli - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 Halve finale | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.05.23 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Louis Tessa - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |