WEDSTRIJD
20.08.19 | 1e ronde | Simone Roncalli | Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-2 | M15 Curtea | Clay |
STATISTIEKEN
Simone Roncalli | Vlad Andrei Dumitru | |
1e Service % | 16/38 (42%) | 21/47 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/16 (81%) | 12/21 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/22 (86%) | 12/26 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/47 (49%) | 6/38 (16%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 30-0 | ||
Simone Roncalli | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Simone Roncalli | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Simone Roncalli | 0-0 | |
1-0 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0 | ||
Simone Roncalli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Simone Roncalli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0 | ||
Simone Roncalli | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
09.05.97, 26 Jaar
14171 $
09.05.97, 26 Jaar
14171 $
Simone Roncalli vs. Vlad Andrei Dumitru - onderlinge wedstrijden
20.08.19 | 1e ronde | Simone Roncalli | Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Curtea | Clay |
Simone Roncalli form & Vlad Andrei Dumitru form
Simone Roncalli - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 Halve finale | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 Finale | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.05.23 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Vlad Andrei Dumitru - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | wedstrijd detail | |
22.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |