WEDSTRIJD
24.06.13 | 1e ronde van de kwal. | Pol Wattanakul | Ramy Labna | 6-3, 6-3 | Turkey F25 | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Egypt
18.11.90, 33 Jaar
18.11.90, 33 Jaar
Pol Wattanakul vs. Ramy Labna - onderlinge wedstrijden
24.06.13 | 1e ronde van de kwal. | Pol Wattanakul | Ramy Labna | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Turkey F25 | Hard |
Pol Wattanakul form & Ramy Labna form
Pol Wattanakul - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Maximus Jones | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-73, 3-4, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Chukang Wang | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. He Ziheng | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chenyang Li | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Ke Li | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 4-5, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-4, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Anapat Timangkul | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Isaac Becroft | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-74, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, Kazuki Nishiwaki - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Singapore - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 3-6, 5-5, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Dominik Palan | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Andrea Del Federico | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Shuannon Tricerri | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail |
Ramy Labna - laatste wedstrijden
Turkey F36 - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F35 - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F29 - Clay | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 Kwalif. | vs. Ivan Ponomarenko | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gleb Alekseenko | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tathagat Charantimath | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F28 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 5-7, 0-2, - Ramy Labna - scratch | wedstrijd detail | |
Spain F27 - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Spain F22 - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F4 - Clay | ||||
22.05.18 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Skonieczny | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Poland F3 - Clay | ||||
14.05.18 Kwalif. | vs. Michal Mikula | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Patryk Krolik | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Czech | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Poland F2 - Clay | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F1 - Clay | ||||
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cristopher Kohl | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F11 - Clay | ||||
19.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F10 - Clay | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F9 - Clay | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Neven Krivokuca | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Italy F36 - Clay | ||||
30.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.17 Kwalif. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Italy F35 - Clay | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Testa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Grazioso | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tunisia F26 - Clay | ||||
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Fassbender | 0-6, 2-3, - Ramy Labna - scratch | wedstrijd detail | |
Tunisia F25 - Clay | ||||
04.09.17 Kwalif. | vs. Christoffer Solberg | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Habib Stambouli | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Spain F21 - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Sarrio Tamarit | 7-63, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Vittar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |