WEDSTRIJD
21.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Pol Wattanakul | Xiaoyu He | 6-1, 6-2 | M15 Nanchang | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
08.03.99, 25 Jaar
08.03.99, 25 Jaar
Pol Wattanakul vs. Xiaoyu He - onderlinge wedstrijden
21.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Pol Wattanakul | Xiaoyu He | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Nanchang | Clay |
Pol Wattanakul form & Xiaoyu He form
Pol Wattanakul - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Maximus Jones | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-73, 3-4, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Chukang Wang | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. He Ziheng | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chenyang Li | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Ke Li | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 4-5, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-4, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Anapat Timangkul | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Isaac Becroft | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-74, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, Kazuki Nishiwaki - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Singapore - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 3-6, 5-5, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Dominik Palan | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Andrea Del Federico | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Shuannon Tricerri | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail |
Xiaoyu He - laatste wedstrijden
M15 Tianjin - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. William Jesser | 1-6, - Xiaoyu He - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun-Ming Yam | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaojie Zeng | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
21.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Wattanakul | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Yuanfeng Li | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Qujing - I. hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Sam Taylor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyang Zhang | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Yan Bai | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wuhan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chenhe Li | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
16.01.19 1e ronde | vs. Yan Bai | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
China F13 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bingyu Yu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
China F12 - Clay | ||||
12.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shuai Xu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zhou Mingzhou | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
China F11 - Hard | ||||
13.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Wai Yu Kai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
China F10 - Hard | ||||
09.07.18 1e ronde | vs. Lingxi Zhao | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
China F9 - Hard | ||||
03.07.18 1e ronde | vs. Jie Cui | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
China F7 - Hard | ||||
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ang Ji | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
China F5 - Hard | ||||
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ang Ji | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
China F4 - Hard | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Commings | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jin-Zheng Li | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
China F3 - Clay | ||||
22.01.18 Kwalif. | vs. Alberto Lim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Wu | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Raileanu Valentin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
China F2 - Clay | ||||
14.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lingxiang Huang | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
China F1 - Clay | ||||
09.01.18 1e ronde | vs. Florent Diep | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Malaysia F2 - Hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Rocky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Malaysia F1 - Hard | ||||
16.10.17 Kwalif. | vs. Damien Rocky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Medhir Goyal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |