INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pol Wattanakul vs. Zhe Li - onderlinge wedstrijden
14.03.17 | 1e ronde | Zhe Li | Pol Wattanakul | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Japan F2 | Hard |
17.02.14 | Kwalif. | Pol Wattanakul | Zhe Li | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Thailand F2 | Hard |
Pol Wattanakul form & Zhe Li form
Pol Wattanakul - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Maximus Jones | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-73, 3-4, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Chukang Wang | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. He Ziheng | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chenyang Li | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Ke Li | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 4-5, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-4, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Anapat Timangkul | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Isaac Becroft | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-74, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, Kazuki Nishiwaki - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Singapore - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 3-6, 5-5, - Pol Wattanakul - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Dominik Palan | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Andrea Del Federico | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Shuannon Tricerri | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail |
Zhe Li - laatste wedstrijden
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail |