WEDSTRIJD
31.10.20 | Halve finale | Skander Mansouri | Guido Ivan Justo | 7-65, 5-7, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Skander Mansouri | Guido Ivan Justo | |
1e Service % | 70/98 (71%) | 72/108 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/70 (67%) | 40/72 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 17/36 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/108 (47%) | 36/98 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 113/206 (55%) | 93/206 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 14 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Skander Mansouri | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Skander Mansouri | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Skander Mansouri | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Skander Mansouri | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Skander Mansouri | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Skander Mansouri | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Skander Mansouri vs. Guido Ivan Justo - onderlinge wedstrijden
31.10.20 | Halve finale | Skander Mansouri | Guido Ivan Justo | 7-65, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Skander Mansouri form & Guido Ivan Justo form
Skander Mansouri - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Andre Ilagan | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Facundo Mena | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Bernard Tomic | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Nick Chappell | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Delgadillo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail |
Guido Ivan Justo - laatste wedstrijden
San Miguel - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Maximo Zeitune | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 0-2, - Guido Ivan Justo - scratch | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sao Leopoldo - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Giudici | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Franco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 7-64, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Mathys Erhard | Mathys Erhard - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Noel Larwig | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |