WEDSTRIJD
28.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Sorin Andrei Iordache | Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | Turkey F17 | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
04.09.98, 25 Jaar
04.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
07.12.99, 24 Jaar
07.12.99, 24 Jaar
Sorin Andrei Iordache vs. Siim Troost - onderlinge wedstrijden
28.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Sorin Andrei Iordache | Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Turkey F17 | Clay |
Sorin Andrei Iordache form & Siim Troost form
Sorin Andrei Iordache - laatste wedstrijden
Turkey F37 - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F32 - Clay | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F30 - Clay | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F29 - Clay | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 Kwalif. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Romania F13 - Clay | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - scratch | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | wedstrijd detail | |
Tunisia F24 - Clay | ||||
18.06.18 Kwalif. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F23 - Clay | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Romania F2 - Clay | ||||
28.05.18 Kwalif. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F1 - Clay | ||||
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F17 - Clay | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F16 - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Siim Troost - laatste wedstrijden
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Rivoira | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. James Mackinlay | 7-5, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Beaven | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 6-76, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. George Houghton | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Rovai | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 7-67, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Matuszewski | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Jakub Jedrzejczak | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Patrik Homola | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kacper Szymkowiak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 0-6, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |