WEDSTRIJD
06.01.20 | 1e ronde | Stefan Kozlov | Arthur Rinderknech | 6-3, 6-4 | Ann Arbor | I. hard |
STATISTIEKEN
Stefan Kozlov | Arthur Rinderknech | |
1e Service % | 33/61 (54%) | 29/43 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 22/29 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/28 (64%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/43 (35%) | 20/61 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/104 (54%) | 48/104 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Stefan Kozlov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefan Kozlov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Kozlov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefan Kozlov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stefan Kozlov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefan Kozlov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefan Kozlov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefan Kozlov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefan Kozlov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Stefan Kozlov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stefan Kozlov vs. Arthur Rinderknech - onderlinge wedstrijden
06.01.20 | 1e ronde | Stefan Kozlov | Arthur Rinderknech | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Ann Arbor | I. hard |
Stefan Kozlov form & Arthur Rinderknech form
Stefan Kozlov - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Zhu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-62, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Bulus | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Marco Trungelliti | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 7-5, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ajay Mahenthiran | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Paul Jubb | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Edan Leshem | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Popko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Pedro Rodenas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |