WEDSTRIJD
18.09.19 | 1e ronde | Stefan Popovic | Sabit Suntic | 7-66, 6-2 | M15 Zlatibor | Clay |
STATISTIEKEN
Stefan Popovic | Sabit Suntic | |
1e Service % | 12/27 (44%) | 28/39 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 6/12 (50%) | 18/28 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 3/10 (30%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/38 (45%) | 13/27 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 31/65 (48%) | 34/65 (52%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
17.11.00, 23 Jaar
17.11.00, 23 Jaar
Stefan Popovic vs. Sabit Suntic - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 1e ronde | Stefan Popovic | Sabit Suntic | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Zlatibor | Clay |
Stefan Popovic form & Sabit Suntic form
Stefan Popovic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Brunclik | 3-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mili Poljicak | 5-7, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-73, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Niccolo Baroni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mathys Erhard | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Savva Polukhin | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Zdenek Derkas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Calin Manda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Mert Alkaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Cengiz Aksu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Andrej Nedic | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Aldin Setkic | 3-6, 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Tadija Radovanovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Sabit Suntic - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.21 Kwalif. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
28.09.21 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |