WEDSTRIJD
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Stefano D'Agostino | Tobias Smoliner | 2-6, 6-3, 10-7 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
03.11.03, 20 Jaar
03.11.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
12.06.02, 21 Jaar
12.06.02, 21 Jaar
Stefano D'Agostino vs. Tobias Smoliner - onderlinge wedstrijden
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Stefano D'Agostino | Tobias Smoliner | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Stefano D'Agostino form & Tobias Smoliner form
Stefano D'Agostino - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nik Mikovic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mak Mikovic | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Marcell Bartakovics | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krolo | 6-4, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Massara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Miha Vetrih | 6-77, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Kaya Arinc | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arkady Svyatov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 6-75, 11-9 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Piombo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Frederic Schlossmann | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dorian Tremblay | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail |
Tobias Smoliner - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Hesselmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Derevyagin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Khaled Frikha | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 4-3, Josh Roe Flannelly - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Caby | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | - Tobias Smoliner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sacha Ouzilou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Milos Karol | 7-5, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Giacomo Dambrosi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Opatija - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |