WEDSTRIJD
18.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Stefano Papagno | Rocco Piatti | 6-3, 7-5 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
16.07.03, 20 Jaar
16.07.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Monaco
02.08.04, 19 Jaar
02.08.04, 19 Jaar
Stefano Papagno vs. Rocco Piatti - onderlinge wedstrijden
18.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Stefano Papagno | Rocco Piatti | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Stefano Papagno form & Rocco Piatti form
Stefano Papagno - laatste wedstrijden
M15 Forli - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Andrea Picchione | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Jacopo Bilardo | 6-3, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yash Chaurasia | 6-0, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Andrea Colombo | 6-3, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Spaccini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Atharva Sharma | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Krylov | 6-78, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Michael Bassem Sobhy | 7-65, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Markovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Caspanello | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Toby Martin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Ramadan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph White | 3-6, 6-1, 13-11 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Bybel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Giuseppe La Vela | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Piatti | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
14.09.22 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Filippo Verdese | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail |
Rocco Piatti - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Andrea Gola | 7-64, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Giannicola Misasi | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Antonopoulos | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ron Ellouck | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naoya Honda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Bertimon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luigi Castelletti | 7-61, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Toman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Valaris | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Blazka | - Rocco Piatti - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Neuburger Higby | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Panaras | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kuan Yu Chen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 2-6, 2-7, - Rocco Piatti - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Cayetano March | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Ilyes Filali Tarass | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 4-3, Faris Zakaryia - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail |