WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Stefano Reitano | Frederic Vogeli | 6-4, 5-4, - scratch | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
15.05.03, 20 Jaar
15.05.03, 20 Jaar
Stefano Reitano vs. Frederic Vogeli - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Stefano Reitano | Frederic Vogeli | 6-4, 5-4, Frederic Vogeli - scratch | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Stefano Reitano form & Frederic Vogeli form
Stefano Reitano - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maik Steiner | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 7-65, 2-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Nick Hardt | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-71, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Simone Agostini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Sanna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 0-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Roman Postolka | 6-1, 2-6, 16-14 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Giacomo Crisostomo | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Livio Maximilian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Bardocci | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Devin Badenhorst | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Loccisano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 0-1, - Stefano Reitano - scratch | wedstrijd detail |
Frederic Vogeli - laatste wedstrijden
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stian Klaassen | 6-2, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron James Williams | 3-6, 0-3, - Frederic Vogeli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Loris Pourroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, - Frederic Vogeli - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Sheng Tang | 6-3, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Cavalleri | 6-2, 6-75, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xian Yao Zhou | 7-64, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mezouar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Baranec | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 7-66, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Podvinski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 7-5, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Sklenka | 1-6, 7-68, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Shelton | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Adam Palecek | 7-5, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |