WEDSTRIJD
11.01.22 | Kwalif. | Stefanos Sakellaridis | Arthur Bonnaud | 3-6, 6-3, 10-4 | M25 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Stefanos Sakellaridis | Arthur Bonnaud | |
1e Service % | 37/69 (54%) | 49/69 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/37 (51%) | 26/49 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 9/20 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/69 (49%) | 32/69 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/138 (51%) | 67/138 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stefanos Sakellaridis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefanos Sakellaridis | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Stefanos Sakellaridis | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Stefanos Sakellaridis | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Stefanos Sakellaridis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stefanos Sakellaridis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefanos Sakellaridis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stefanos Sakellaridis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefanos Sakellaridis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1, 7-1, 7-2, 8-2, 9-2, 9-3, 9-4 | ||
10-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
30.03.97, 27 Jaar
30.03.97, 27 Jaar
Stefanos Sakellaridis vs. Arthur Bonnaud - onderlinge wedstrijden
11.01.22 | Kwalif. | Stefanos Sakellaridis | Arthur Bonnaud | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | M25 Manacor | Hard |
Stefanos Sakellaridis form & Arthur Bonnaud form
Stefanos Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Pecotic | 7-5, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Arthur Bonnaud - laatste wedstrijden
M25 Naples - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Patrick Maloney | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rudy Quan | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oren Vasser | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Richard Zusman | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Arcila | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Aleksandre Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-72, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Glib Sekachov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |