WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Stepan Mruzek | Egor Khotchenkov | 2-6, 6-2, 10-8 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
18.11.04, 19 Jaar
18.11.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
25.06.03, 20 Jaar
25.06.03, 20 Jaar
Stepan Mruzek vs. Egor Khotchenkov - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Stepan Mruzek | Egor Khotchenkov | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Stepan Mruzek form & Egor Khotchenkov form
Stepan Mruzek - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holden Koons | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Leonardo Civita-Telles | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Pulido | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Platzer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Kyle Overmyer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Johnson | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Facundo Yunis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Aaron Funk | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Taym Alazmeh | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Junker | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 1-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaj Quirijns | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Milan Welte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Egor Khotchenkov - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Renlong Pang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nyo Van Dyck | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-73, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Cripps | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jadoun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maksym Khlyvniuk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Zoran Ludoski | 7-64, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tadej Mihajlovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihail Ivanov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Antalya Challenger - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Wunder | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. George Tsivadze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Pasini | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Lukas Pokorny | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Cottino | 6-1, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 6-4, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Nesterov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail |