WEDSTRIJD
25.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Stepan Mruzek | Mikolaj Lis | 6-3, 6-1 | M15 Prostejov | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
18.11.04, 19 Jaar
18.11.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
28.06.03, 20 Jaar
28.06.03, 20 Jaar
Stepan Mruzek vs. Mikolaj Lis - onderlinge wedstrijden
25.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Stepan Mruzek | Mikolaj Lis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Prostejov | Clay |
Stepan Mruzek form & Mikolaj Lis form
Stepan Mruzek - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holden Koons | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Leonardo Civita-Telles | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Pulido | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Platzer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Kyle Overmyer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Johnson | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Facundo Yunis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Aaron Funk | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Taym Alazmeh | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Junker | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 1-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaj Quirijns | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Milan Welte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Mikolaj Lis - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Michal Matuszewski | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Meduri | - Mikolaj Lis - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 6-75, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Matuszczyk | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamas Foldi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Maksim Shin | 7-5, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberts Jaricevskis | 7-5, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xavier Jakubovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 7-65, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Samuel Kyjaci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Hulin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Martin Benes | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Marinov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-65, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |