WEDSTRIJD
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Stepan Mruzek | Vojtech Vlkovsky | 7-65, 6-2 | M25 Most | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
18.11.04, 19 Jaar
18.11.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
12.07.99, 24 Jaar
12.07.99, 24 Jaar
Stepan Mruzek vs. Vojtech Vlkovsky - onderlinge wedstrijden
29.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Stepan Mruzek | Vojtech Vlkovsky | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Allershausen | Clay |
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Stepan Mruzek | Vojtech Vlkovsky | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Most | Clay |
Stepan Mruzek form & Vojtech Vlkovsky form
Stepan Mruzek - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holden Koons | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Leonardo Civita-Telles | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Pulido | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Platzer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Kyle Overmyer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Johnson | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Facundo Yunis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Aaron Funk | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Taym Alazmeh | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Junker | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 1-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaj Quirijns | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Milan Welte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Vojtech Vlkovsky - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diogo Marques | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 7-66, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Fix | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elia Joel Affolter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Schmiedel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Bork | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Benson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 2-6, 7-66, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-75, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 7-5, 3-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Dallapiazza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Jeiden Saidizand | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erko Nigula | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |