WEDSTRIJD
17.08.20 | 1e ronde | Stephane Robert | Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Stephane Robert | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
0-1 | Skander Mansouri | |
0-0 | ||
Stephane Robert | 1-1 | |
2-1 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Stephane Robert | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Stephane Robert | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Stephane Robert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Stephane Robert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Stephane Robert | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Stephane Robert | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Skander Mansouri | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stephane Robert vs. Skander Mansouri - onderlinge wedstrijden
17.08.20 | 1e ronde | Stephane Robert | Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Stephane Robert form & Skander Mansouri form
Stephane Robert - laatste wedstrijden
Turin Challenger - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
19.08.20 1e ronde | vs. Simon Carr | 6-3, Simon Carr - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 Kwalif. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 Kwalif. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Mousley | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
04.01.20 Halve finale | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.20 Kwartfinale | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.01.20 2e ronde | vs. Blazo N Djurovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
20.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Novak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ludwigshafen Challenger - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
18.06.19 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
02.06.19 1e ronde | vs. Peter Torebko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
18.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Paul | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Andrew Harris | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Taipei City - I. hard | ||||
10.04.19 2e ronde | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.19 1e ronde | vs. Matteo Viola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
19.02.19 2e ronde | vs. Viktor Troicki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
12.02.19 2e ronde | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Skander Mansouri - laatste wedstrijden
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Kei Nishikori | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail |