WEDSTRIJD
23.10.19 | 2e ronde | Steven Diez | Denis Yevseyev | 3-6, 6-3, 6-2 | Liuzhou Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Steven Diez | Denis Yevseyev | |
1e Service % | 42/79 (53%) | 51/101 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/42 (74%) | 34/51 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/37 (57%) | 22/50 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/19 (21%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/101 (45%) | 27/79 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/180 (54%) | 83/180 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 1 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Steven Diez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Steven Diez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Steven Diez | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Steven Diez | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Steven Diez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Steven Diez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Steven Diez | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Steven Diez vs. Denis Yevseyev - onderlinge wedstrijden
29.10.19 | 2e ronde | Denis Yevseyev | Steven Diez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Shenzhen Challenger | Hard |
23.10.19 | 2e ronde | Steven Diez | Denis Yevseyev | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Liuzhou Challenger | Hard |
15.10.19 | 2e ronde | Steven Diez | Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Ningboo Challenger | Hard |
23.01.12 | Kwartfinale | Steven Diez | Denis Yevseyev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Turkey F3 | Hard |
Steven Diez form & Denis Yevseyev form
Steven Diez - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |