WEDSTRIJD
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Strahinja Rakic | Tim Heger | 6-1, 6-3 | M25 Belgrade | Clay |
STATISTIEKEN
Serbia
30.03.96, 28 Jaar
11919 $
30.03.96, 28 Jaar
11919 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
Strahinja Rakic vs. Tim Heger - onderlinge wedstrijden
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Strahinja Rakic | Tim Heger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Belgrade | Clay |
Strahinja Rakic form & Tim Heger form
Strahinja Rakic - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zoran Ludoski | 6-4, 5-7, 1-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
22.09.22 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 1-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sava Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 3-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 7-65, 6-72, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Milicevic | 7-5, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivailo Keremedchiev | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.19 Kwalif. | vs. Milos Vukovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
USA F29 - Clay | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Ilic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mcclain Kessler | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.18 | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Tim Heger - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
17.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - niet aangetreden | wedstrijd detail |