WEDSTRIJD
12.11.20 | 1e ronde | Stuart Parker | Kalin Ivanovski | 6-2, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stuart Parker vs. Kalin Ivanovski - onderlinge wedstrijden
12.11.20 | 1e ronde | Stuart Parker | Kalin Ivanovski | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Stuart Parker form & Kalin Ivanovski form
Stuart Parker - laatste wedstrijden
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Elmar Ejupovic | - | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jacob Kahoun | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Henry Searle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mees Rottgering | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Van Rensburg | 6-2, 5-1, Sean Van Rensburg - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Kalin Ivanovski - laatste wedstrijden
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yan Bai | 4-6, 7-5, Yan Bai - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 1-6, 0-4, - Kalin Ivanovski - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-3, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Balestrieri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 6-77, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Francisco Rocha | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Duarte Vale | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Marcus Walters | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Marius Copil | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Syl Gaxherri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail |