INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stuart Parker vs. Kenneth Raisma - onderlinge wedstrijden
19.10.23 | 2e ronde | Stuart Parker | Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
22.02.21 | Kwalif. | Stuart Parker | Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Stuart Parker form & Kenneth Raisma form
Stuart Parker - laatste wedstrijden
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Elmar Ejupovic | - | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jacob Kahoun | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Henry Searle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mees Rottgering | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Van Rensburg | 6-2, 5-1, Sean Van Rensburg - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Kenneth Raisma - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Zhukov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nikolaos Chatziavraam | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Ray Ho | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-1, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
06.08.21 Kwartfinale | vs. Mattias Siimar | 4-6, 0-1, - Kenneth Raisma - scratch | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Tadas Babelis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Mark Lajal | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Greif | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Stuart Parker | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Zubac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Mateus Alves | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.21 Kwalif. | vs. Liova Ajavon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.02.21 Kwalif. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 1-6, 7-64, 10-5 | wedstrijd detail |