WEDSTRIJD
02.08.20 | 1e ronde | Stuart Parker | Mate Valkusz | 7-64, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Stuart Parker | 0-0 | |
1-0 | Mate Valkusz | |
0-0 | ||
Stuart Parker | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Stuart Parker | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Stuart Parker | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Stuart Parker | 4-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
5-4 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Stuart Parker | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-5 | Mate Valkusz | |
0-0 | ||
Stuart Parker | (0) | |
0-0, 0-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 6-4 | ||
Stuart Parker | (1) | |
0-0, 0-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 6-4 | ||
Stuart Parker | (2) | |
0-0, 0-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 6-4 | ||
(3) | Mate Valkusz | |
0-0, 0-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 6-4 | ||
(4) | Mate Valkusz | |
0-0, 0-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 6-4 | ||
(6) | Mate Valkusz | |
0-0, 0-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Mate Valkusz | |
Stuart Parker | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Stuart Parker | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 30-0 | ||
Stuart Parker | 5-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stuart Parker vs. Mate Valkusz - onderlinge wedstrijden
02.08.20 | 1e ronde | Stuart Parker | Mate Valkusz | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Stuart Parker form & Mate Valkusz form
Stuart Parker - laatste wedstrijden
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Elmar Ejupovic | - | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jacob Kahoun | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Henry Searle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mees Rottgering | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Van Rensburg | 6-2, 5-1, Sean Van Rensburg - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |