INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stuart Parker vs. Mateus Alves - onderlinge wedstrijden
04.02.21 | 2e ronde | Stuart Parker | Mateus Alves | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
17.11.20 | Kwalif. | Stuart Parker | Mateus Alves | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Stuart Parker form & Mateus Alves form
Stuart Parker - laatste wedstrijden
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Elmar Ejupovic | - | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jacob Kahoun | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Henry Searle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mees Rottgering | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Van Rensburg | 6-2, 5-1, Sean Van Rensburg - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Mateus Alves - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | - Mateus Alves - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Quentin Folliot | 6-2, 4-2, Quentin Folliot - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Harrison Adams | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Harrison Adams | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Mejia | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Fernando Romboli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Fernando Romboli | 6-77, 7-63, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |